top of page

Martyna Krzysztofińska

Prezeska zarządu

W latach 2020-2022 Koordynatorka Programu Polska 3D: Debata, Dyplomacja, Dialog w UNAP. Prawniczka, aplikantka Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego i Akademii Młodych Dyplomatów Europejskiej Akademii Dyplomacji.

 

Międzynarodowe doświadczenie zdobywała m.in. studiując w na Uniwersytecie Panthéon-Assas w Paryżu oraz odbywając staż w Biurze Wysokiego Komisarza ONZ ds. Praw Człowieka w Brukseli. Współorganizowała i brała udział w licznych wydarzeniach na szczeblu europejskim m.in. w zakresie polityki migracyjnej, praworządności i praw człowieka.

  • LinkedIn

Poznaj nas lepiej!

Zobacz, kto tworzy United Nations Association Poland. Nasz zarząd składa się z czterech, utalentowanych i doświadczonych kobiet, a w codziennym działaniach oraz projektach wspiera je, kilka zespołów. 

Weronika_Nalbert.png

Weronika
Nalbert

Adwokat | Członek zarządu

Prawniczka, absolwentka Uniwersytetu Śląskiego. W latach 2019-2021 Koordynatorka programu Agenda 2030: Polska dla Zrównoważonego Rozwoju w UNAP. Aktywnie angażowała się w działalność studencką, między innymi poprzez pełnienie funkcji przewodniczącej Koła Naukowego Prawa Międzynarodowego Publicznego i Prawa Europejskiego „Ius Gentium”.

 

Członkini polskiej delegacji na IV Europejski Parlament Osób Niepełnosprawnych. Aktywnie uczestniczyła w 36. i 37. sesji Kongresu Władz Lokalnych i Regionalnych Rady Europy w roli młodzieżowego delegata. Obecnie odbywa aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. 

  • LinkedIn

Kinga
Bielecka

Członek zarządu

Z wykształcenia i zamiłowania językoznawczyni, posługująca się biegle językiem angielskim i francuskim oraz włoskim na poziomie komunikatywnym. Absolwentka Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. Interesuje się relacjami międzykulturowymi oraz ekologią; jest entuzjastką prądu plain language, czyli upraszczania komunikacji w sferze publicznej.

 

Całkowitego zanurzenia w obcej kulturze doświadczyła mieszkając po studiach we Francji. Obecnie zawodowo związana z BBC, łącząc biznes z zamiłowaniem do relacji międzykulturowych. 

  • LinkedIn
UNAP TEAM (23).png

Zespół koordynatorski: 

ds. dyplomacji

 

Napisz do nas: dyplomacja@unap.org

Wiktoria_Barteczko.jpg

Barteczeko

Wiktoria

Koordynatorka projektu

Glieb_Koniuczenko.jpg

Koniuczenko

Glieb

Koordynator projektu

338423903_534936978573572_3966040277747300843_n.jpg

Krinal

Shah Suri

Koordynatorka projektu

Zespół koordynatorski: 

ds. praw człowieka

 

Napisz do nas: prawaczlowieka@unap.org

Michał_Przygoda_edited.jpg

Przygoda

Michał

Koordynator projektu

Gabriela_Sobiś.jpeg

Sobiś

Gabriela

Koordynatorka projektu

Nikola_Lewicka_edited_edited.png

Lewicka

Nikola

Koordynatorka projektu

Zespół koordynatorski: 

ds. zrównoważonego rozwoju i ESG

Napisz do nas: zrownowazonyrozwoj@unap.org

Emilia_łukaszczyk.heic

Emilia

Łukaszczyk

Koordynatorka projektu

3D Face Parts_edited.png

Utrata

Anna

Koordynatorka projektu

Zespół: 

Kreatywno-kontentowy | Media&Events

 

Napisz do nas: biuro@unap.org

IMG_0221 copy_edited_edited.jpg

Uszyńska

Dagmara

Media&Events

bottom of page